Kolo Kenzel Nostalgic Classic 3spd 2024

Značka: Kenzel
Barva
Velikost rámu
Průměr kol
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na skladě (>5 ks) Na skladě (>5 ks) Na skladě (>5 ks) Na skladě (>5 ks) Na skladě (>5 ks) Na skladě (>5 ks) Na skladě (>5 ks) Na skladě (>5 ks) Na skladě (>5 ks) Na skladě (>5 ks) Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
13.7.2026 13.7.2026 13.7.2026 13.7.2026 13.7.2026 13.7.2026 13.7.2026 13.7.2026 13.7.2026 13.7.2026 Zvolte variantu
Možnosti doručení
10 147 Kč
Kolo Kenzel Nostalgic Classic 3spd 2024
Značka: Kenzel
Doprava kola zdarma
Doprava kola zdarma
Poštovné za kola a elektrokola neplatíte.
Expresní dodání
Expresní dodání
Už žádné dlouhé čekání
Zkušenosti
Zkušenosti
Cyklistice rozumíme a rádi ti poradíme
Toto kolo Vás přenese rovnou do ruchu městských uliček. Představte si spojení vůně pražené kávy, která jemně hladí smysly, vánek od fontány ochlazuje horkou pokožku a v okolí slyšet šum rozhovorů. Všechny tyto prvky jsme spojili do jednoho a vznikl jedinečný NOSTALGIC CLASSIC.
Kategorie: Kola
Rám: Kenzel Aluminium
Velikost rámu: 43 cm
Velikost kol: 26“; 28″
Vidlice: Kenzel Hi-ten
Přední náboj: Aluminium
Zadní náboj: Shimano Nexus 3spd
Řetěz: KMC S1
Převodník s klikami : Aluminium 42T; 170mm
Pedály: Aluminium
Kazeta: 18T
Brzdy: front V-brake; rear coaster brake
Hlavové složení: External cup; threaded; 1 1/8″
Představec: RMK 25,4x180mm
Řídítka: RMK steel 595mm
Sedlovka: RMK 27,2x300mm
Sedlo: RMK
Ráfiky: RMK SOA Natur GBS
Pláště: CST C116 700x38c
Předné osvětlení: RMK 3LED battery
Zadné osvětlení: RMK 1LED battery, mudguard mount
Blatníky: RMK steel color
Hmotnost: 15,9 kg

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Slovenský výrobce kol z Hurbanova se dostává do popředí a všeobecného povědomí cyklistů, zejména díky dostupnosti jeho modelů. Značka Kenzel se zaměřuje na výrobu kvalitních a krásných kol pro všechny věkové kategorie - nabízejí modely pro děti, jízdní kola, horská, městská kola i elektrokola.

Vizí značky Kenzel je vytvářet produkty nejvyšší kvality přizpůsobené nárokům českých zákazníků. Více než čtvrtstoletí tvoří kola pro celou rodinu. Od začátku roku 1991 společnost KENZEL prošla dlouhou cestou a vývojem a stala se tak společností s pevným místem na trhu.

Podobné produkty

Kolo Kenzel Roxis SF20 boys 2024 (Barva šedá, Velikost rámu 28 cm, Průměr kol 20”)
6 225 Kč
ROXIS SF20 BOYS-0
Kolo Kenzel Ziggy RF16 2024 (Barva oranžová, Velikost rámu 21 cm, Průměr kol 16”)
Kolo Kenzel Ziggy RF16 2024
Na skladě (>5 ks)
6 174 Kč
ZIGGY RF16-0
Kolo Kenzel Loreta Ceremony 1spd 2024 (Barva béžová, Velikost rámu 45 cm, Průměr kol 24”)
5 896 Kč
LORETA CEREMONY 1SPD-0
Kolo Kenzel 26 Trento men 2024 (Barva černá, Velikost rámu 48 cm, Průměr kol 26”)
6 554 Kč
+ další
26 TRENTO MEN-0
Kolo Kenzel Mylady Ceremony 1spd 2024 (Barva Bíla, Velikost rámu 47 cm, Průměr kol 26”)
5 896 Kč
MYLADY CEREMONY 1SPD-0
MY23DefyAdvanced1ColorA OrionNebula
Kolo Giant Defy Advanced 1
Skladem v prodejně (1 ks)
68 299 Kč
87 279 Kč (–21 %)
+ další
177575/28-
023131108 MYROON PRIME L 48 carbon transparent blue chrome blue GX EagleTransmission
Výpredaj
Kolo KTM Myroon Prime
Skladem v prodejně (1 ks)
69 990 Kč
151 999 Kč (–53 %)
+ další
02-1230351103